schopnosti

GRAFICKÉ PRÁCE


Grafický design je kategorie užitého umění. Výtvarné návrhy grafického designu jsou vytvářeny na objednávku za určitým účelem a jsou určeny k průmyslovému zpracování.

Tiskem, realizováním trojrozměrných poutačů či nápisů, umístěním na dopravních prostředcích, billboardech, použitím na internetu, v televizi, filmu a dalších. Všechny disciplíny grafického designu – logo, logotyp, inzeráty, plakáty, letáky, typografie knih či časopisů, web design a nesčetně dalších jsou určeny k vizuální komunikaci.

STŘIH A ÚPRAVA VIDEA


V očích mnoha laiků je střihač dokonce nekvalifikovaným pracovníkem, „který slepuje jednotlivé filmové pásy“. Co do významu editora (střihače) je však opak pravdou. V mnoha anglosaských produkcích má pozice střihače význam téměř srovnatelný s pozicí režiséra filmu.

V praxi je to totiž právě střihač, kdo filmovému dílu dává konečnou podobu. V situacích, kdy se při konečné editaci (střihu) rozchází názor režiséra a editora (respektive producentů), dochází ke vzniku oficiální verze filmu a teprve dodatečně je zhotovena i (většinou obsáhlejší) samostatná režisérská verze filmu. Ta většinou nebývá určena pro běžnou distribuci.

LETECKÉ ZÁBĚRY

DJI Phantom 3 4KKompletní platforma pro leteckou fotografii a videoPhantom 3 je kompletní platforma pro leteckou fotografii a video, která je "připravená k letu rovnou z krabice". Je vybavena palubní kamerou s objektivem o ohniskové délce 20 mm s tříosým stabilizovaným závěsem, pořizuje ostré 12MP snímky a stabilní videozáznam v rozlišení 4K.

FOTOGRAFOVÁNÍ


Canon EOS 600DCanon EOS 600D je kompaktní a lehká digitální zrcadlovka (DSLR)Canon EOS 600D využijete všude, kde již kompakty nestačí – rychlost ostření a snímání 3,7 snímku/s pro focení sportovního úsilí vašich dětí nebo dovádění vašeho čtyřnohého miláčka. Výklopný displej vás ušetří od válení se v blátě při focení makra nebo pomůže zachytit vašeho oblíbeného interpreta, i když stojíte v davu.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK

Copyright @ All Rights Reserved